Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słowa piosenki, które Ciebie motywują
Czasem miewamy w życiu gorsze dni i pomyślałam, że założę taki temat z tym związany.

Spotykamy na drodze ludzi nam nie życzliwych, którzy potrafią mocno nas zranić.
I w związku z tym, czy masz taką piosenkę, słowa piosenki, które ponownie Ciebie zmotywują, postawią do pionu, pokażą i rozbudzą
w Tobie chęć życia na nowo do tego stopnia, że dasz radę się podnieść i powiedzieć: Mam was wszystkich w ... czterech literach!

Ja mam, to działa na mnie zawsze pozytywnie.




A jaka jest Twoja piosenka?
Przy zagranicznych piosenkach, proszę podać tłumaczenie tekstu, który możemy znaleźć tu: https://www.tekstowo.pl/


Tłumaczenie tekstu:

Więc weźcie mnie za rękę, wszyscy jesteście moimi braćmi Więc weźcie mnie za rękę, wszystkie jesteście moimi siostrami Więc weźcie mnie za rękę, potrzebujemy siebie nawzajem Nie próbujcie iść tą drogą samotnie Przez ciemność przejdziemy razem I przez deszcz, będziemy tu na zawsze I przez burzę będziemy śpiewać naszą piosenkę Dlaczego próbujecie sami iść tą drogą Wezmę was za ręce, potrzebuję moich braci Wezmę was za ręce, potrzebuję moich sióstr Wezmę was za ręce, potrzebujemy siebie nawzajem Nie próbujcie iść tą drogą sami. Przez ciemność przejdziemy razem I przez deszcz, będziemy tu na zawsze I przez burzę będziemy śpiewać naszą piosenkę. Wezmę was za ręce, potrzebuję moich braci Wezmę was za ręce, potrzebuję moich sióstr Wezmę was za ręce, potrzebujemy siebie nawzajem Nie próbujcie iść tą drogą sami. Więc weźcie mnie za rękę, wszyscy jesteście moimi braćmi Więc weźcie mnie za rękę, wszystkie jesteście moimi siostrami Więc weźcie mnie za rękę, potrzebujemy siebie nawzajem Nie próbujcie iść tą drogą sami. Nie próbujcie iść tą drogą sami.
Odpowiedz

Ten temat zawiera więcej treści.
Aby uzyskać dostęp do reszty treści zaloguj się lub zarejestruj.


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy to są piosenki patriotyczne ? Fedorowicz 44 216 7 godzin(y) temu
Ostatni post: uii
  Niepozorne piosenki z kontrowersyjnym tekstem bonaparte 57 284 14-04-2024, 20:02
Ostatni post: hogan
  Covery, które podbiły swiat Traf 11 155 04-09-2023, 23:28
Ostatni post: Traf
  Zespoły które brzmią jak Depeche Mode bonaparte 7 476 15-10-2022, 5:58
Ostatni post: karbon
  Piosenki o Miłości FigGa 15 1,244 17-11-2020, 16:12
Ostatni post: Filip
  Nasze ulubione piosenki i gatunki muzyczne satox 8 393 10-09-2020, 14:23
Ostatni post: Dezyderiusz
  Piosenki, które NIE są o miłości FigGa 21 1,852 20-10-2017, 2:37
Ostatni post: Siwy



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości