Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Psychoterapia Jimiego
Moi Drodzy długo się zastanawiałem czy zakładać ten temat. Właściwie pomysł poddał mi mój psycholog. Chodzi o to, że podczas jednego ze spotkań dostałem od Niego listę ponad 300-stu przymiotników. Miałem wybrać te, które określają " Jaki jestem" Miało ich być jak najwięcej. Wybrałem sporo, bo ponad 230. Następnie miałem przy każdym z nich postawić znak "+" ( jeśli uważałem, że posiadam daną cechę i jestem z niej zadowolony) lub znak " -" jeśli nie mam w sobie tej cechy lub jeśli nie jestem z niej zadowolony. Następnie z tej samej listy miałem wybrać te przymiotniki mówiące "Jaki chce być" Oczywiście stawiając przy nich odpowiednio znak "+" albo " -". Tym razem były tylko dwa ze znakiem "-". Są to słowa " ufny" i " spontaniczny". Rzecz jasna ze znakiem minus obydwa bo jestem bardzo nie ufny oraz nie potrafię być spontaniczny. I tu znów dostałem zadanie od psychologa. Miałem się zastanowić - co mogę zrobić by stać się ufny i spontaniczny. Nic mi nie przychodziło do łepetyny. A Wy co o tym myślicie.? Czy jest jakiś sposób by z nie ufnego i stać się ufnym albo, żeby z zamkniętej w sobie osoby stać się spontanicznym i otwartym na innych ?
Odpowiedz

Ten temat zawiera więcej treści.
Aby uzyskać dostęp do reszty treści zaloguj się lub zarejestruj.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości